E9350 OMPBW - 3/4 in. x 50 ft. Hose Reel
E9350 OMPBW
Storewide
ACCOUNT
Know what part numbers you need? Create a Bulk Order
E9350 OMPBW
| UOM | EA |
|---|---|
| Supplier Part Number | E9350 OMPBW |
| Drive Type | Spring Driven |
| Hose End | 3/4" Male NPT |
| Hose Included | Yes |
| Inlet | 3/4" NPT(F) |
| Reel Grade | Ultimate Duty |
| Reel Outlet | 3/4" NPT(F) |
| Manufacturer | REELCRAFT |
Receive hundreds of parts in a pre-assembled kit with only one part number. Start saving time and labor managing your inventory today!
Our Certified Connector Specialists will work with you to track your quantity levels, identify shortages, replenish your inventory, provide training, and answer your questions.